کناف ایلام وهومه.عموزاد محمد

محمد عموزاد هستم با 9 سال سابقه کاردر کارسقف کاذب... کار در زمینه های مشبک وپی وی سی ودکوراتیو سقف و دیوار و دیوار پارتیشن...امیدوارم از کارام خوشتون بیاد درخدمتم..09128467741

 

عایق آبی کناف

 

عایق آبی کناف محصولی است که جهت ایزولاسیون رطوبتی ( مخصوصا در سیستم کناف ) به کار می رود به دلیل انعطاف و خاصیت کشسانی بالا، جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های رطوبتی سنتی، مانند قیروگونی یا ایزوگام به شمار می رود، با استقبال قابل توجه فعالان صنعت ساخت وساز روبرو شده است. این عایق  همان طور که از اسمش بر می آید آبی رنگ بوده و با قلم مو ، همانند رنگ روی سطوح مورد نظر کشیده می شود. عایق آبی پس از خشک شدن در مقابل رطوبت به شدت غیر قابل نفوذ می باشد.

 مزیت  اصلی عایق آبی کناف، ضخامت کم غشاء  آنبوده که امکان اجرای دیوار های تک لایه کناف را در سلول های تر فراهم می سازد در حالی که در صورت استفاده از قیر و گونی یا ایزوگام، به دلیل  ضخامت زیاد لایه عایق، حتما باید از  دو لایه پانل در دیوار های کناف استفاده کرد. 
این عایق را می توان جهت عایق کاری و ایزولاسیون رطوبتی دیوارها و کف سلول های تر و نمناک مانند آشپزخانه ها، سرویس های بهداشتی و حمام  استفاده نمود.

عایق آبی

 

 

عایق آبی با داشتن چسبندگی بسیار بالا به سطوح گوناگون جزء مناسب ترین عایق ها می باشد همچنین قابلیت اجرا روی کف ها  و دیوار ها، اجرای آسان و سریع، پوشش یکپارچه و بدون درز همچنین ارائه آن به صورت مایع آماده مصرف (در بسته بندی شبیه به رنگ ساختمانی ) و بدون حلال از جمله مزایای مهم عایق  آبی کنافمی باشد.

 

این عایق قابلیت انعطاف و نیز  خاصیت کشسانی بالایی داشته و در مقابل ترکهای ناشی از تغییر شکل های ساختمان یا حرارتی مقاوم می باشد...

 

عایق آبی

 

   + محمد عموزاد.ایلام - ۱۱:٥٢ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/۱/٩
comment نظرات ()