کناف ایلام وهومه.عموزاد محمد

محمد عموزاد هستم با 9 سال سابقه کاردر کارسقف کاذب... کار در زمینه های مشبک وپی وی سی ودکوراتیو سقف و دیوار و دیوار پارتیشن...امیدوارم از کارام خوشتون بیاد درخدمتم..09128467741

دکور کناف قبل از نقاشی..
ساعت ٥:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/۳۱  کلمات کلیدی:


دکور سقف......دورباکس وسط سقف مجازی
ساعت ٤:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/۳۱  کلمات کلیدی:


دکور پی وی سی..جواد مهری الوار09187430325
ساعت ٤:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/۳۱  کلمات کلیدی:


 
ساعت ٤:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/۳۱  کلمات کلیدی:


 
ساعت ٤:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/۳۱  کلمات کلیدی:


دکور کناف در حال بتونه کاری.....
ساعت ٤:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/۳۱  کلمات کلیدی:


دکورکناف
ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٢٧  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٢٧  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٢٧  کلمات کلیدی:


خودم درحال کار....
ساعت ۱٢:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٢٧  کلمات کلیدی:


دکور کناف بعد اتمام کار
ساعت ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٢٧  کلمات کلیدی:


دکور قبل نقاشی
ساعت ۱٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٩  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱٢:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٩  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٩  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٩  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱٢:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٩  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٩  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱۱:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٩  کلمات کلیدی:


انواع  پانل گچی کناف

گاهی در میان مردم پانل های گچی کناف را گچ برگ نیز می نامند.

 

 

پانل های گچی کناف صفحاتی  هستند که  هسته گچی داشته  و سطح و لبه های طولی آنها با نوعی از کاغذ محکم مخصوص ، پوشانده شده و به طور کلی :


پانل های روکش دار گچی کناف در چهار تیپ تولید و به بازار عرضه می گردند:

پانل معمولی یا RG

پانل مقاوم در برابر رطوبت یا MR

پانل مقاوم در برابر حریق یا FR

پانل مقاوم در برابر حریق و رطوبت یا FM 


پانل گچی ساده (معمولی)  ( RG یا GKB )

پانل های گچی ساده یا RG به طور کلی در ساخت و ساز خشک کناف (مثل پارتیشن ها یا دیوارهای جداکنندهکناف، دیوارهای پوششی (لاینینگ)  و سقف های کاذب کناف ) در محیط های خشک و بدون خطر حریق مورد استفاده قرار می گیرند . این صفحات دارای روکش با رنگ کرم بوده و در راستای محور میانی پشت آن  مهر آبی کلمه کناف Knauf   به صورت لاتین چاپ شده است. پانل گچی مقاوم  برابر رطوبت (MR یا GKBI)

صفحاتی هستند که گچ تشکیل دهنده آن ها با مواد مقاوم در برابررطوبت ترکیب شده و برای محیط های مرطوب مناسب می باشند . پانل های گچی MR برای آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی و سایر محیط های نمناک  مورد استفاده قرار می گیرند . این صفحات دارای کاغذ سبز رنگ می باشند  که  در امتداد محور میانی آن ها مهرآبی کناف Knauf   به صورت لاتین چاپ شده است. 


پانل گچی مقاوم در برابر آتش ( FR یا GKF )

صفحاتی هستند که در گچ تشکیل دهنده آن  الیاف شیشه  موجود می باشد و در برابر حریق مقاومت از خود نشان می دهند . پانل های گچی FR  در مناطق و فضاهایی که نیاز به محافظت در برابر آتش در آنها وجود دارد  مثل ( پوشش تیر ها و ستون های فولادی ، داکت های تاسیساتی و ... )  استفاده  می شوند . این پانل ها دارای روکش صورتی هستند و در راستای محور میانی خود مهر قرمز  کناف Knauf  به صورت لاتین چاپ شده است.


پانل گچی مقاوم در برابر رطوبت و آتش (FM یا GKFL)

صفحاتی هستند که در گچ تشکیل دهنده آن  الیاف شیشه و مواد مقاوم در برابر رطوبت قرار دارد .پانل های گچی FR (مقاوم در برابر حریق و رطوبت) در مکانهایی که توام با رطوبت   ممکن است مقاومت در برابر حریق مورد نیاز باشد   استفاده می شوند، این پانل ها دارای روکش سبز  بوده و در راستای محور میانی پشت خود مهر قرمزکناف Knauf  به صورت لاتین چاپ شده است.علاوه بر آنچه گفته شد پانل های گچی کناف دارای ویژگی های فیزیکی متفاوتی می باشند که در تصویر زیر به آن اشاره شده است :

 

 

 

کناف همچنین صفحات پانل سیمانی را جهت مناطق خاص به بازار عرضه کرده است .به پانل سیمانی سمنت برد یا آکوا پانل نیز گفته می شود. پانل های سیمانی کناف معمولا جهت دیوارهای جداکننده بین واحد ها یا دیوار های خارجی و پوشش دیوار و سقف کاذب استخر ها یا مناطق مرطوب کاربرد دارد.

آکوا پانل به صورت پانل های سیمانی مسلح شناخته شده می باشد.

 


 
ساعت ۱۱:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٩  کلمات کلیدی:

 صفحات روکش دار گچی  مقاوم در برابر حریق:

    صفحات روکشدار گچی که در این نوع صفحه بکار رفته است حاوی الیاف فایبر گلاس میباشد که صفحه را در برابر حریق و حرارت مقاوم میکند  ومواردی که میتوان از این نوع صفحات  روکش دار کناف استفاده کرد پوشش ستونها  و تیرهای بتونی و فلزی و سقف کاذب و مناطقی که نیاز به مقاومت در برابر حریق دارد ودیوارهای جداکننده و پوشش دیوار های سنتی و مشخص ترین  علامت این صفحه رنگ قرمز رنگ مقوای ان است و  در حال حاضر محصولات گچی که توسط شرکت کناف تهیه شده است شامل: بتونه درزگیر ـ پرلفیکس ـ گچ ساتن ـ گچ پوشش . بتونه درزگیر : موارد استفاده از این نوع گچ که توسط شرکت کناف تهیه شده است .از این نوع گچ برای درزگیری و بتونه کاری با نوار فایبر گلاس و یا نوار کاغذی مخصوص در سیستم های ساخت و ساز خشک استفاده می شود . از این نوع گچ برای درزگیری صفحات روکشدار گچی بعد از نصب و یا تعمیر کردن صفحات روکشداری که آسیب دیده اندو سوراخ ها و درزهای قطعات بتونی و بتونه کردن سطوح بتونی و یا سفید کاری دیوارهای گچی با ضخامت بسیار کم (یک تا سه میلیمتر) استفاده میشود .ترکیبات : ماده اصلی بتونه درزگیری که توسط شرکت کناف ایران تهیه شده است گچ بصورت پودر و مواد افزودنی دیگر برای درز گیری و نازک کاری سطوح مربوطه .صفحات روکشدار گچی کناف باید بروی سطوح خشک نصب شود . نحوه ترکیبات با اب و اجرا بتونه درزگیر شرکت کناف این است که در یک ظرف تمیز و میزان کافی آب ریخته و پودر گچ را به آرامی به آب اضافه می کنیم مدت 2-3دقیقه صبر می کنیم تا گچ کاملا در آب حل شود و با استفاده از دست یا همزن مکانیکی با سرعت پایین با بدست آوردن خمیری یکدست که روی کاردک نریزد مخلوط شود .بهتر است پس از پایان کف سازی بتونه کاری شود و دمای محیط نباید کمتر از 10 درجه سانتی گراد باشد. پرلیفکس: این محصول که توسطشرکت کناف ایران تهیه شده است برای نصب صفحات پوشش یافته با عایق برروی تیغه های آجری ؛ سفالی ، بتنی ، هبلکس ، صفحات روکشدار کناف ، دیوارهای گچی کناف ، برای بهبود خواص صوتی و حرارتی دیوار موجود و یا به عنوان خاک و گچ سفید و 

 


 
ساعت ۱۱:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٩  کلمات کلیدی:

عایق آبی کناف

 

عایق آبی کناف محصولی است که جهت ایزولاسیون رطوبتی ( مخصوصا در سیستم کناف ) به کار می رود به دلیل انعطاف و خاصیت کشسانی بالا، جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های رطوبتی سنتی، مانند قیروگونی یا ایزوگام به شمار می رود، با استقبال قابل توجه فعالان صنعت ساخت وساز روبرو شده است. این عایق  همان طور که از اسمش بر می آید آبی رنگ بوده و با قلم مو ، همانند رنگ روی سطوح مورد نظر کشیده می شود. عایق آبی پس از خشک شدن در مقابل رطوبت به شدت غیر قابل نفوذ می باشد.

 مزیت  اصلی عایق آبی کناف، ضخامت کم غشاء  آنبوده که امکان اجرای دیوار های تک لایه کناف را در سلول های تر فراهم می سازد در حالی که در صورت استفاده از قیر و گونی یا ایزوگام، به دلیل  ضخامت زیاد لایه عایق، حتما باید از  دو لایه پانل در دیوار های کناف استفاده کرد. 
این عایق را می توان جهت عایق کاری و ایزولاسیون رطوبتی دیوارها و کف سلول های تر و نمناک مانند آشپزخانه ها، سرویس های بهداشتی و حمام  استفاده نمود.

عایق آبی

 

 

عایق آبی با داشتن چسبندگی بسیار بالا به سطوح گوناگون جزء مناسب ترین عایق ها می باشد همچنین قابلیت اجرا روی کف ها  و دیوار ها، اجرای آسان و سریع، پوشش یکپارچه و بدون درز همچنین ارائه آن به صورت مایع آماده مصرف (در بسته بندی شبیه به رنگ ساختمانی ) و بدون حلال از جمله مزایای مهم عایق  آبی کنافمی باشد.

 

این عایق قابلیت انعطاف و نیز  خاصیت کشسانی بالایی داشته و در مقابل ترکهای ناشی از تغییر شکل های ساختمان یا حرارتی مقاوم می باشد...

 

عایق آبی

 


 
ساعت ۱٢:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱/۸  کلمات کلیدی:

دکورکناف قبل از رنگ امیزی....
ساعت ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٧  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٧  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٧  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٧  کلمات کلیدی:


 
ساعت ۱:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٧  کلمات کلیدی:


مزایای سقف کاذب...
ساعت ٩:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٦  کلمات کلیدی:


مزایای استفاده از سقف کاذب در ساختمان

 

استفاده از سقف کاذب در ساختمانها فواید بسیار زیادی دارد . در این مطلب به بررسی مزایای اینگونه سقفها می پردازیم .


- اجرای صحیح سقف کاذب در ساختمانها تاثیر قابل توجهی در کاهش مصرف سوخت دارد . 
- سقف کاذب باعث حذف بخشی از فضای اتاق شده و نتیجتا میزان مصرف انرژی را که به منظور سرمایش وگرمایش به کار می رود ، کاهش می دهد. 
- سقف کاذب از انتقال حرارت بین فضای داخلی و خارجی ساختمان در طبقات فوقانی می کاهد.
 - استفاده از عایقهای حرارتی در سقفهای کاذب تبادل حرارتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. مهمترین دلایل استفاده از سیستم سقف کاذب بشرح زیر است :
 - ایجاد رویه‌ای برای پوشش قسمت زیرین سقف ساختمان
 - ایجاد فضایی برای جاسازی تأسیسات و تجهیزات سبک وزن 
- بهبود عایقبندی صوتی و یا حرارتی سقف طبقات ساختمان
 - ایجاد سقف کوتاه‌تر برای فضاهای داخلی ساختمان
 - زیبائی و استحکام فوق العاده سقفهای کاذب 


کناف چیست...
ساعت ٩:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٦  کلمات کلیدی:

کناف چیست ؟

کناف  نام خانوادگی است. در نظر داشتن  سند چشم انداز، نوآوری درسیستم ساخت و ساز و سرمایه گذاری مطمعن  است .

 

سقف کاذب کناف

 

کناف چیست : ازکارهای شرکت کناف  در حال حاضر تولید مصالح ساختمانی برای تیغه های   کناف  تخته و تایلهای سقف کاذب کناف  آکوستیک و تایل معدنی کناف ، پانل گچی ، ملات خشک  کناف با گچ برای گچ کاری و سفید کاری  داخلی و خارجی گچ  بر پایه سیمان ومصالح دیگر  و مواد عایق بر اساس پشم  سنگ و شیشه و … و   ایجاد روابط بلند مدت مشتری و ویژه از طریق مشاوره با کیفیت و خدمات کارشناس متناسب با محصولات کناف  با کیفیت بالا و سیستم  ساخت و ساز خشک  که در  راه حرکت به بازار ساختمان  است .  از ویژگی کناف همراه بودن با امکانات مدرن فنی که دائما در حال تحول است می باشد . آینده نهفته در دست شرکت کناف  است به دلیل استعداد و  انگیزه بسیار بالا.   شرکت  کناف  با “فرهنگ خانوادگی ” زندگی می کند .

کناف چیست :حضور کناف  در بازار جهانی تا یه مدت طولانی است و یک واقعیت است و کناف باعث صرفه جویی در ساخت و ساز می باشد و هدف شرکت کناف  ارائه محصولات  متنوع و خدمات  ساختمانی گوناگون که با نیازهای مشتریان و و کارفرما ها و قوانین انجمن و انتظارات استانداردها به رو به رشد همراه است .
بخش مهمی از سیاست  های شرکت کناف برای ارائه بهترین کیفیت  به کار و تضمین کیفیت و فعالیت   مربوط است .

کناف و ساخت و ساز خشک :

کناف چیست : بهبود مستمر هدف دائمی شرکت کناف  می باشد . این امر  نیازمند  یک سیستم مدیریت کیفیت و قدرتمند است که در آلمان سیستم  کناف  دارایی گواهی نامه مدیریت کیفیت است  ISO نیز دارد. هدف سیستم کناف مدیریت کیفیت  با عملکرد خوب  و کیفیت بالا می باشد.
کناف نوعی از سیستم سازه های خشک (dry wall )می باشد ،شرکت کناف یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های ساخت و ساز خشک در جهان که شاخه تولیدی کناف در ایران است اولین و بزرگترین تولید کننده سیستم های ساخت و ساز خشک (dry wall )در ایران می باشد. روند تغییرو پیشرفت تکنولوژی های ساخت و سازدر دهه های اخیر باعث جایگزینی مصالح نوین با مصالح سنتی شده است.از جمله می توان به سیستم های ساخت و ساز خشک (dry wall) اشاره کرد که استفاده از آن ها در صنعت ساختمان سازی به صورت فراگیر در اروپا و در ایران رو به گسترش است و در حال حاضر صفحات روکش دار گچی، محصول پایه تکنولوژی سیستم ساخت و ساز خشک است که مصرف جهانی آن سالانه به بیش از 6 میلیارد مترمربع می رسد ، شاخص سرانه استفاده از این سیستم، یکی از معیارهای توسعه صنعت ساختمان به شمار می رود.

کناف چیست : کناف ودیوارهای جداکننده (تیغه) کناف:  یک ساختار فلزی یکپارچه گالوانیزه که صفحات روکش دار گچی و سیمانی بر روی آنها پیچ می شوند درز بین صفحات با بتونه درزگیری پر و سطوح به وجود آمده آماده ای رنگ آمیزی می باشد. در ادامه مزایای استفاده ازدیوارهای جداکننده داخلی کناف توضیح داد می شود:
کناف و اولین مزیت استفاده از سیستم کناف سبک سازی می باشد .این نوع مصالح در مقایسه با مصالح سنتی حدود ده تا پانزده برابر سبک تر است. در نتیجه با کاهش بار مرده ای ساختمان وعدم استفاده از اجزای غیر سازه ای سنگین تاثیر نیروی زلزله بر ساختمان کمترمی شود .در صورت تخریب ساختمان به علت سبکی سیستم کناف از خطر جانی برای ساکنان به مقدار قابل ملاحظه ای کاسته می شود.علاوه بر سبکی پانل های گچی کناف نحوه اتصال انعطاف پذیر پانل ها به پروفیل ها هم باعث کاهش نیروی زلزله می شود . بدین صورت که استاد ها در داخل رانرها جای بازی دارند و این دو بهم پیچ یا پرچ نمی شود و پانل ها ی گچی کناف به هر دوی این پروفیل ها پیچ خواهند شد. سبکی مصالح کناف باعث حمل آسان آن توسط کارگران شده که باعث افزایش سرعت کار می شود . در حمل و نقل در طی مسافتها طولانی به علت دارا بودن بسته بندی مناسب آسیبی به مصالح وارد نمی شود .کم حجم بودن مصالح کناف نسبت به مصالح سنتی باعث کاهش هزینه های حمل می شود.
کناف چیست : کناف و  دیگر مزایای استفاده از سیستم کناف دسترس آسان به تاسیسات مکانیکی و الکتریکی می باشد. که در صورت ترکیدن لوله و… به راحتی می توان قسمت آسیب دیده را تشخیص داد و تعمیر کرد و در صورت آسیب دیدگی دیوارهای کناف در اثر ضربه های نامتعارف به راحتی فقط قسمت آسیب دیده تعویض و تعمیر می باشد که این دو مورد افزایش عمر مفید ساختمان را به همراه دارند (دیوارهای کناف دارای مقاومت بالایی هستند و مقابل ضرباتی نظیر ضربات بدن انسان هیچ آسیبی نمی بینند).در صورت نیاز به تغییر کاربری بنا با توجه به خصوصیات کناف به راحتی می توان این کار انجام داد. در بهسازی ساختمان های قدیمی نیز می توان از روش نوین کناف بهره گرفت .در مناطقی نیاز به ساخت و ساز سریع باشد مانند مناطق زلزله زده سیستم کناف داری اولویت می باشد.
کناف چیست : دیوارهای کناف بعد نصب قابلیت رنگ آمیزی دارند و در این مرحله احتیاجی به ملات گچ و خاک و گچ کشته نمی باشد که باعث صرفه جویی در مصرف مصالح و بالا رفتن سرعت کار می شود. برای دستیابی به سطحی کاملا یکنواخت محل درزها با کمک نوار درزگیر بتونه می شود،نقش نوار درزگیر مسطح کردن درز و جلوگیری از ایجاد ترک در دیوارهای کناف می باشد. سطح پیچ ها هم که کمی پایین تر از سطح پانل ها قرار می گیرد تا با بتونه پوشانده شود تا سطح صافی در محل پیچ ها داشته باشیم. بعد از اجرای دیوار های کنافیک لایه ماستیک روی آن اجرا می شود که باعث بوجو دآمدن سطحی یکنواخت برای رنگ آمیزی و کاهش جذب رنگ توسط پانل ها می شود، این امر باعث کاهش رنگ مصرفی مورد نیاز می شود.در نهایت با استفاده از دیوار کناف به راحتی سطحی کاملا صاف با دقت بالا و آماده برای رنگ آمیزی داریم.
کناف چیست : کناف و با استفاده از دیوارهای کناف مقاومت در برابر صوت را به حد مطلوب رساند و با استفاده از عایق های پشم سنگ و پلی استایرن می توان دیوارها در برابر حرارت به راحتی عایق کرد، عایق ها در بین دو لایه پانل گچی قرار می گیرند.
کناف و سیستم پانل های گچی کناف بدون سازه نیز به کاربرده می شود در این حالت به عنوان پوشش روی دیوار های سنتی با چسب پرلفیکس نصب می شود.بدین ترتیب فضایی خالی در پشت آن برای عایق کاری و عبور تاسیسات ایجاد می شود.
کناف چیست : کناف و دیگر مزایای سیستم کناف اجرای فرم های دکوراتیو و منحنی و افزایش سطح زیر بنای ساختمان باتوجه به کاهش ضخامت دیوارهای کناف نسبت به مصالح سنتی می باشد.
کناف چیست : انواع دیوارهای کناف ایران با پروفیل گالوانیزه:
١- کناف چیست :دیوار کناف ایران با پروفیل گالوانیزه – دیوار تک لایه با یک استاد 111
٢-کناف چیست :  دیوار کناف ایران با پروفیل گالوانیزه – دیوار دو لایه با یک استاد 112
٣- کناف چیست : دیوار کناف ایران با پروفیل گالوانیزه – دیوار دو لایه با دو استاد موازی 115
۴- کناف چیست : دیوار تاسیساتی کناف ایران – دو لایه با دو استاد موازی   116

 

کناف  چیست و توضیحاتی در باره ی اجزای ساختار کناف:

کناف چیست : کناف پانل ها: کناف  بنابر بر عملکرد دیوارها پانل های متفاوتی متناسب با شرایط موجود ارائه می دهد.در شرایط عمومی از پانل های گچی ساده یا RG (Reqular board)استفاده می شود.برای مکان های مرطوب مانند آشپزخانه و سرویس ها از پانل های مقاوم در برابر رطوبت با ( MR(Moisture Resistant board استفاده می شود.این صفحات قابل استفاده در مکان هایی با رطوبت کمتر از 90% می باشد.در محل هایی که احتیاج به محافظت در برابر حریق دارد پانل های FR(Fire Resistant board  که دارای الیاف شیشه می باشد پیشنهاد می گردد که تا 3 ساعت در مقابل حریق مقاومت می کنند.پانل ها FM(Fire&moisture Resistan board) که هم در برابر رطوبت و آتش مقاوم هستند برای مکان هایی مانند چاه های تاسیساتی استفاده می شود.در سیستم کناف برای دیوارهای خارجی یا دیوارهای که در تماس دائم با آب هستند از صفحات مسلح سیمانی (آکواپنل )استفاده می شود.
کناف چیست : کناف واجزای فلزی: پروفیل های کناف از شکل دهی ورق های فولادی گالوانیزه به روش سرد تولید می شود. اجزای اصلی آن شامل استاد(سازه قائم)و رانر(سازه افقی) می باشد.در محل هایی که تاسیسات و لوله کشی ها وزن خود را به استاد ها انتقال می دهد سازه ای با عنوان پشتیبان استفاده می شود.سازه محافظ گوشه (کرنر بید) در در کنج های خارجی به کاربرده می شود که از دیوارهای کناف در برابر ضربه محافظت می کند و هم باعث ایجاد لب های گونیا و دقیق می شود.
پیچ ها ، سازه درز انقطاع ، نوار درزگیر و ماستیک و… از دیگر اجزای دیوار کناف می باشد.
کناف چیست : کناف متاسفانه به دلیل عدم آشنایی با سیستم کناف و مزایای آن و هم چنین کمبود نیروی ماهر و آموزش دیده  کناف در ایران بسیار کمتر از اروپا و کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد که باعث افزایش هزینه ها و آسیب پذیری در برابر زلزله در می شود.امیدواریم برای کاهش مصرف انرژی و مصالح و هممین طور کاهش خسارت زلزله و حفظ جان هم میهنانمان میزان مصرف سرانهمحصولات کناف در ایران افزایش یابد.


 
ساعت ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٦  کلمات کلیدی:

 

 

 

 

 

 

 

 

 


دکور...سقف...
ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱/٥  کلمات کلیدی:

دکور ال سی دی با کناف و سنگ انتیک..

 

دکور سقف...

دکورسقف مشبک..

دکور سقف و دیوار با pvc

 

pvc

دور باکس کناف با مشبک..